http://hosting-eda.cz/

EDA HOSTING

ETOS COMP

Programátor seznamka

Vstoupit do administrace

Vstup do administrace

Seznamka.cz - Tradiční seznamka v ČR, již 20 let

Jsem přátelský, štíhlý, optimistický, v jistých ohledech skromný, VŠ, 36, bez závazků, fin. samostatný, programátor, ale kulturní, studijně/pracovně zcestovalý, který má rád svou práci/obor a který by rád i svou rodinu. Potkávám dost nových lidí, ale pohybuji se v prostředí typické pro kluky..

Seznamka - uživatelka Eldergarda

programátor seznamka

Programátor hledá člověka s marketingovými schopnostmi a vlastním nápadem Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše. Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Vážná seznámení, seznamka Kyjov, tradiční seznamka - Seznamka.cz

Seznamka.cz je tradiční a největší internetová česká seznamka zdarma. Více než 280 000 registrovaných uživatelů. Zkus se u nás seznámit.

Seznamka - uživatelka SEZA17010156

Čerstvý důchodce, bývalý elektrikář, bývalý programátor, kutil a radioamatér, a jeho psí kamarád hledají podnájem/pronájem u hodné kamarádky za rozumných podmínek, pomoc na chaloupce a na zahradě, plus případně i jiné.

Kariéra v Seznamu

Pokusím se o jednoduchý a upřímný inzerát. Nedávno jsem oslavil 40te narozeniny. Pracuji jako projektant a programátor v průmyslové automatizaci. Nefetuji, nekouřím ani nehraji automaty. V dětství jsem měl autonehodu a trochu hůře chodím. Jsem snílek a romantik. Stále doufám že najdu usměvavou milou dívku.

Jobs.cz – Inspirujeme k úspěchu – nabídka práce, volná

Šikovných lidí není nikdy dost, proto neustále rozšiřujeme náš tým. Najděte si svou vysněnou pozici a rozjeďte to s námi v Seznamu.

Seznamka - uživatelka Eldergarda

Milý hodný úspěšně vzdělaný bez rodičů z rodiným domem programátor icc administrator legálně zaměstnaný u microsoft také mám zkušenosti z holandska vnímání perfektní spolehlivý flexibilní skromný upřímný na lidi a přátele až moc hodný, jsem zásadový, bez problémový, jsem perspektivní, mám rád domácí mazlíčky, a nebaví mě furt žít sám jsem

Hledá se programátor - Prestashop - Webtrh

Seznamka.cz je tradiční a největší internetová česká seznamka zdarma. Více než 280 000 registrovaných uživatelů. Zkus se u nás seznámit.

Java programator | bazar a inzerce AVÍZO.cz

Hledá se programátor C++ Bude psát jádro univerzálního frameworku. Jedno z jeho použití je webová aplikace, takže kandidát by měl umět i html/css. Vítané jsou i zkušenosti s mobilními aplikacemi. Je to práce na delší období, možná i na stálo.

Seznam – najdu tam, co neznám

programátor seznamka

Mluví se o tom, že pěstování orchidejí je celkem komplikované. Když máte ten pravý květináč, je to naopak hračkou. Právě díky němu můžete celkem snadno docílit toho, že vám tato květina bude nejenom dokonale růst, ale že vás odmění také svým nádherným květem.

Hledá se programátor C++ - Webtrh

programátor seznamka

Jobs.cz nabízí spojení s elitou českých i zahraničních zaměstnavatelů. Vyberte si z aktuální nabídky práce a brigád v ČR i v zahraničí. Načerpejte informace z rozsáhlé poradny, vyberte si vysokou školu, MBA studium, odbornou konferenci, kurz nebo školení.

Novinka
  • darek k vanocum pro holky
  • oplodnění děvky
  • zlata sukna
  • go single lady konusu
  • fler cz
  • cenik devky
  • the thinning online cz
  • prirozene holky
  • sex brno san
  • seznamka 42
od 50,-
 
Akce

Vstoupit