http://hosting-eda.cz/

EDA HOSTING

ETOS COMP

Penta hospitals cz, s.r.o.

Vstoupit do administrace

Vstup do administrace

PENTA.CZ - VÝPOČETNÍ A KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA, SPOTŘEBNÍ

penta hospitals cz, s.r.o.Penta Hospitals CZ, s.r.o. Adresa Vrchlabí Odpovězte teď a budete mezi prvními

PENTA - Producer and supplier of pure, laboratory

penta hospitals cz, s.r.o.Penta Hospitals CZ vlastní nemocnice Vrchlabí, Ostrov, Psychiatrickou nemocnici Písek, kliniku v Karlových Varech a také řadu ambulantních zařízení. Provozuje Nemocnici Sokolov a Nemocnici Sušice. V roce 2018 získala majoritní podíl ve firmě Alzheimer Home, která provozuje centra pro lidi s Alzheimerovou chorobou.

Penta Hospitals CZ, s.r.o. - Sbírka listin

Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy Penta Hospitals CZ, s.r.o. Údaje byly staženy 26. října 2019 z datové služby justice.cz dle IČO 04116364 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.

Penta Hospitals

penta hospitals cz, s.r.o.2016, je novým majitelem Česko-Německé Horské Nemocnice Krkonoše, s.r.o. společnost Penta Hospitals CZ, s.r.o., člen investiční skupiny Penta Zobrazit vše

Penta Hospitals Cz, S.r.o. - Image Results

Nemocniční holding Penta Hospitals CZ, s.r.o. usiluje o zvýšení poskytované kvality zdravotní péče a chce být nejvyhledávanějším poskytovatelem této služby v České republice

Informace o Penta Hospitals CZ, s.r.o. - Hlídač státu.

penta hospitals cz, s.r.o.Sbírka listin - Penta Hospitals CZ, s.r.o. Zdroje dat: Kurzy.cz zobrazují výhradně jen takové údaje, jenž jsou poskytovány jako otevřená data, případně data, která jsou zveřejněna orgánem státní správy, nebo je Kurzy.cz jako zpracovatel osobních údajů získaly na základě smlouvy s jiným správcem (aktuálně katalog ŽivéFirmy.cz).

Penta Hospitals CZ, s.r.o. - IČO 04116364 - Obchodní rejstřík

Po ukončení vědecké činnosti působil Jaroslav jako projektový manažer v MSD, později pak jako Clinical Research Manager v Sotio, respektive Senior Project Leader ve společnosti Parexel vedl mezinárodní projekty. Od roku 2016 působí v Penta Hospitals na pozici ředitel klinického výzkumu.

Penta Hospitals CZ, s.r.o. | Rejstřík firem E15.cz

penta hospitals cz, s.r.o.penta hospitals international Is the largest multi-national hospital chain in Central and Eastern Europe operating over 65 units, including 33 hospitals and over 32 outpatient clinics in Czech Republic, Poland and Slovakia.

Penta Hospitals CZ, s.r.o., IČO: 04116364, 21. 11. 2019

penta hospitals cz, s.r.o.Firma Penta Hospitals CZ, s.r.o., společnost s ručením omezeným, vznikla dne 27. 5. 2015. V obchodním rejstříku je zapsána pod spisovou značkou C 242808, Městský soud v Praze.
Novinka
  • seznamka penis
  • holky z porcelanu pisne
  • česká děvka
  • amaterská seznamka
  • hodnot seznamka
  • jak se seznámit v knihovně
  • březinová holky na vodítku
  • flirt z czterdziestką cda
  • sex privat za 500
  • prostitutky cesk tesin
od 50,-
 
Akce

Vstoupit