Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /data/web/virtuals/37526/virtual/www/domains/hosting-eda.cz/lib/Etos/models/MenuModule.php on line 66
Server hosting | Hosting EDA

Server hosting

Vstoupit do administrace

Server hosting

serveryPokud Vám běžný webhosting nevyhovuje, můžete vyzkoušet služeb server hostingu, a to hned v několika podobách. Hlavním rozdílem oproti běžnému webhostingu je možnost spravovat operační systém vyhrazeného stroje, což přináší zcela nové možnosti - instalací vlastního software začínaje a vlastní konfigurací čehokoliv konče. Veškeré servery uschováváme v moderním datacentru v Brně.

Virtuální servery

Nejlevnější variantou našich služeb server hostingu jsou virtuální servery. Virtuální server běží na fyzickém stroji společně s několika dalšími stroji, které se však ve svém provozu nijak neomezují - jsou od sebe navzájem izolovány a jednotlivé virtuální stroje mají garantovanou výpočetní kapacitu stroje. Virtuální server je vhodný pro méně náročné projekty.


Zjistit více o virtuálních serverech nebo objednat službu.

Dedikované servery

Dedikovaný server je mezistupeň mezi virtuálním a managed serverem. Pokud potřebujete vlastní hardware, ale nechcete za něj utrácet, pronajměte si jej u nás. Hardware slouží jen pro Váš projekt, nesdílíte jej tedy s žádným jiným projektem. Zákazník si administraci dedikovaného serveru zařizuje vlastními silami.


Zjistit více o dedikovaných serverech nebo objednat službu.

Managed servery

Managed server je nadstavbou dedikovanéhé serveru. Jediným rozdílem je, že se o Vaše servery starají naši lidé - nemáte tudíž starosti s žádnými technickými záležitostmi. Managed servery jsou vhodné pro středně a více náročné projekty.


Zjistit více o managed serverech nebo objednat službu.


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /data/web/virtuals/37526/virtual/www/domains/hosting-eda.cz/lib/Etos/models/ProductsModule.php on line 566